Aqua Femin

Czy przed miesiączką czujesz się opuchnięta?
Czy w niektóre dni w miesiącu ważysz 2-3 kg więcej niż zwykle?
Czy masz cellulit?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś tak, koniecznie poznaj preparat Aqua-Femin.

 

Aqua-Femin to suplement diety, który pomaga usunąć nadmiar wody zatrzymanej w organizmie kobiety wskutek zaburzonej gospodarki hormonalnej, co jest widoczne zwłaszcza w drugiej fazie cyklu miesiączkowego.


Kompozycja specjalnie dobranych składników roślinnych zmniejsza opuchnięcia oczu i twarzy, oczyszcza organizm z toksyn, niweluje uczucie ciężkości, a także redukuje cellulit typu wodnego. Aqua-Femin usuwa nadmiar wody z organizmu, nie powodując jego odwodnienia.

Czy wiesz, że...

Zielona kawa wzmaga detoksykację przez poprawę pracy nerek i wątroby.
Cykoria przyczynia się do prawidłowego wydalania moczu oraz wspomaga detoksykację.
Perz i pokrzywa stymulują funkcje wydalnicze organizmu poprzez wpływ na prawidłową pracę nerek. Składniki te umożliwiają walkę z cellulitem typu wodnego, który upośledza krążenie krwi i limfy, utrudniając usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

Dla kogo przeznaczony jest Aqua-Femin?

Preparat Aqua-Femin przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które:

  • mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się: opuchnięciami okolicy oczu i twarzy, uczuciem ciężkich nóg, przyrostem masy ciała, cellulitem (zwłaszcza jego wodną odmianą), odczuwają tzw. napięcie przedmiesiączkowe stosują doustną antykoncepcję

Jak działa Aqua-Femin?

Aqua-Femin jest kompozycją specjalnie dobranych składników roślinnych, tj.: zielona kawa, cykoria, perz i pokrzywa, które:

  • usuwają nadmiar płynów z organizmu
  • zmniejszają opuchnięcia oczu i twarzy
  • oczyszczają organizm z toksyn
  • niwelują uczucie ciężkości
  • redukują cellulit typu wodnego

Jak stosować Aqua-Femin?

Preparat najlepiej przyjmować regularnie w II fazie cyklu miesięcznego. Zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek dziennie podczas posiłku. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, iż preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami, Aqua-Femin jest całkowicie bezpieczny i nie spowoduje odwodnienia organizmu.

Suplement diety Aqua-Femin dostępny jest w opakowaniach po 60 kapsułek. Sugerowana cena detaliczna to 39 zł. Preparat dostępny jest w dobrych aptekach na terenie całej Polski. Osoby cierpiące na schorzenia nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować preparatu.

Pytania od konsumentek:

Czy preparat Aqua-Femin jest bezpieczny?

Tak, Aqua-Femin jest całkowicie bezpieczny, jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami: 1-2 kapsułek dziennie podczas posiłku. Preparat najlepiej przyjmować regularnie w II fazie cyklu miesięcznego.

Czy Aqua-Femin pomoże pozbyć się cellulitu?

Tak, składniki preparatu Aqua-Femin usuwają nadmiar wody nagromadzonej w komórkach, dzięki czemu umożliwiają walkę z cellulitem typu wodnego, który upośledza krążenie krwi i limfy, utrudniając usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

Czy stosowanie Aqua-Femin nie wpłynie na zaburzenie cyklu miesiączkowego?

Produkt Aqua-Femin to preparat naturalny, który nie wpływa na gospodarkę hormonalną, nie zaburza więc cyklu miesiączkowego.

Przyjmuję doustną antykoncepcję, czy preparat Aqua-Femin nie obniży jej skuteczności?

Produkt Aqua-Femin to preparat naturalny, który nie wpływa na gospodarkę hormonalną, nie zaburza więc działania tabletek antykoncepcyjnych.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania Aqua-Femin?

Pierwsze efekty działania preparatu Aqua-Femin w postaci zmniejszenia obrzęków będą widoczne już po kilku dniach stosowania.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania preparatu Aqua-Femin?

Preparatu Aqua-Femin nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Osoby cierpiące na schorzenia nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem.

Czy przyjmowanie innych leków uniemożliwia stosowanie preparatu Aqua-Femin?

Osoby cierpiące na schorzenia nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem. Osoby przewlekle chore lub stale zażywające lekarstwa, przed rozpoczęciem stosowania preparatu Aqua-Femin, powinny zasięgnąć opinii lekarza.

Czy przyjmowanie preparatu Aqua Femin nie spowoduje, że się odwodnię?

Nie, Aqua-Femin jest całkowicie bezpieczny i nie spowoduje odwodnienia organizmu, jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami: 1-2 kapsułek dziennie podczas posiłku. Preparat najlepiej przyjmować regularnie w II fazie cyklu miesięcznego.

Czy powinnam się skonsultować z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania preparatu?

Osoby cierpiące na schorzenia nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem. Osoby przewlekle chore lub stale zażywające lekarstwa, również powinny zasięgnąć opinii lekarza przed rozpoczęciem stosowania preparatu Aqua-Femin.

Chcesz zadać pytanie ekspertowi? Napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.